Yükleniyor...
Kartal Cad. No:38-A Yakacık Çarşı 34876 Kartal - İstanbul (216) 384 43 67 (216) 384 43 69 info@avc.com.tr (532) 468-2205
AVC Endüstriyel

Avrupa’da üretilmiş olan emniyet valfleri ve basınç düşürücülerinin, domestik ve endüstriyel uygulamalar için motorlu ve pnömatik kontrol valflerinin, enerji ve demir – çelik endüstrisi için yüksek basınçlı valflerin, kimya ve gıda endüstrisi için özel valflerin ve ayrıca genel amaçlı buhar valflerinin ithalat ve ihracatını yapmak üzere 2008 yılından bugüne faaliyettedir. Güçlü ve geniş uluslararası bağlantıları ve yurtdışı ofisleri ile diğer ithalatçılardan farklı olarak, iç piyasadan temin edilemeyen birçok armatür ve ekipmanı, yurtdışından en uygun şartlarda temin edebilmektedir. İş ortaklarımıza; sektördeki yirmi yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile, çalışma şartlarının analizine dayalı olarak; saha incelemesi de dahil tüm ürünler için periyodik kontrol, ayar ve onarım hizmetleri de sunmaktadır.

Misyonumuz

Endüstriyel armatürler konusunda uzman kadromuz ile; mühendislikten projeye, mekanik tesisattan son kullanıcıya kadar tüm aşamalarda sizlerin yanında çözüm ortağınız olarak yer almaktadır.

Vizyonumuz

Satış ile bitmeyen iş birliğini ilke edinmiş, yüksek kalitede ürün konseptine ve kurumsal kimliğe sahip, sürekli kendini ve ürün gamını geliştiren, yenilikçi bir endüstriyel ekipman tedarikçisi ve çözüm ortağınızdır.

© 2024 AVC Endüstriyel. Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM